Epilog

1. dubna 2018 v 10:05 | Stázka |  Povídka: The Black Obsession II
Blackovi. Nejstarší kouzelnický rod, který měl skončit dvěma posledními žijícími sestrami. Sestrami, které možná našly kousek prchlivého štěstí i přes jejich prokletí. Avšak jaká je definice štěstí? Je to bohatství? Důležité postavení? Dobré jméno? Nebo snad milovat a být milován? Univerzální definice neexistuje. Jedno je však jasné. Pro Bellatrix to znamenalo něco jiného, než pro Narcissu či Andromedu. Pro každou z nich však bylo jejich absolutní štěstí záhubou, pro mladší sestry částečnou, pro tu nejstarší úplnou.
Toujours pur.
~ ~ ~
Děkuji, že jste prožívali příběh se mnou. A co bude dál?
Jak se bude nadále vyvíjet příběh Hermiony a Narcissy? Co myslela Anastázie tím, že se Narcissa nebude cítit sama? Dokáže se Andromeda dostat přes smrt manžela a dcery a vést šťastný vztah s Tiberiem? Jak se Tiberius vypořádá se smrtí svého syna? Zvládne to nebo se zhroutí a s tím i jeho vztah s Andromedou? Bude Morganina kniha opravdu v bezpečí? A vydala se Hermiona do Jižní Ameriky opravdu zkoumat magické tvory nebo je za tím něco úplně jiného?
Odpovědi na tyto otázky a na další dobrodružství se můžete těšit v TBO III, jehož první kapitola vyjde už začátkem května.
~ ~ ~
https://www.youtube.com/watch?v=eDNoe_KSlXE
(Video o Blackových. Nevytvořila jsem já, ale je výborné! Kvalitně udělané a vypráví celý jejich příběh od začátku až do konce ve dvou a půl minutách, doporučuji =o)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama