Kapitola Patnáctá: Nadvláda smrtijedů znovu započíná (část třetí)

17. září 2017 v 21:19 | Stázka |  Povídka: A Twist of Fate
+18

Evelyn dnes ráno udělala pro Teda tiramisu a kávu se šlehačkou, připravila mu to na stůl a šla ho vzbudit. Měl dnes volno a ona měla odpolední. Lehla si vedle něj a hladila ho po tváři. Ted se zavrtěl, Evelyn se pousmála a políbila ho na rty. Ted rozlepil oči a chvíli na ni zmateně mrkal, ale když si uvědomil, že ho jeho žena před chvílí políbila, polibek jí opětoval.
,,Jak se vyspal můj koblížek?" Zazubila se na něj a pohladila mu jeho břicho, které měl díky jejím dobrůtkám jemně vypouklé.
,,Výborně. A jak moje kremrolka?" Uchechtl se.
,,Také výborně," pousmála se.
Ted v ten moment cosi zvětřil. ,,Mmm, cítím něco opravdu výborného. Co to je?"
Evelyn se usmála, vzala talířek a lžičku, nabrala na ni trochu tiramisu a dala mu ji k puse. ,,Ham!"
Ted pusu otevřel a zatvářil se spokojeně. ,,Mňam! To je tiramisu! Merline, asi jsem se zamiloval," řekl a Evelyn se rozesmála.
,,Do toho tiramisu nebo do mě?" Pozvedla obočí.
Ted se zazubil. ,,Do tiramisu, protože je dělaný s láskou od tebe."
,,No teda, pane Tonksi. Teď nevím, jestli být ráda nebo se naštvat," ušklíbla se a dala si také kousek do pusy. ,,Mmm, vážně je to výborné. Teď už se ti vůbec nedivím!" Pousmála se, položila talířek a lehla si k němu pod peřinu. Ted ji překulil na sebe. Evelyn ho v ten moment začala kousat do krku.
,,Madam, vy mne chcete zlobit?" Uchechtl se a díval se na ni, co plánuje.
Evelyn se zahihňala. ,,Nechci vás zlobit, pane, jen se přitulit," pousmála se. ,,A mazlit se."
,,S tak nádhernou dámou se budu mazlit moc rád," řekl, díval se jí přitom do očí a spokojeně se usmíval. ,,Jsi tak úžasná žena, Evelyn. Tak moc tě miluji," řekl a políbil ji na rty.
,,Já tebe taky," usmála se a polibek mu opětovala.
Zatímco se líbali, Ted jí rozepnul knoflíček od halenky. ,,Dnes nikam nespěcháme, že ne?" Zazubil se na ni.
,,Ne, nespěcháme. Máme ještě hooodně času," uchechtla se a zatvářila se svůdně.
Ted ji převalil pod sebe a sundal z ní oblečení, začal jí líbat všude na těle. ,,Pamatuješ si na tu hru, co jsme zamlada hrávali? Že nikdo z nás nesmí vydat ani stén, ať s ním ten druhý dělá cokoli a když zasténá, tak se jejich pozice vymění?" Díval se na ni šibalsky.
,,Ano a byla jsem vždy silný soupeř," ušklíbla se.
,,Tak uvidíme, kolik toho vydržíš teď," mrkl na ni a jemně jí přejel prsty po straně krku, pak ji na něm začal líbat. Evelyn chtěla zasténat, ale věděla, že by prohrála, tak jen otevřela ústa a zatvářila se spokojeně. ,,Copak, drahoušku, líbí se nám to?" Uchechtl se Ted a vzal do pusy jednu její bradavku, kterou začal cumlat. Evelyn přikývla a skousla si ret. ,,Hmm... madam je nějaká odolná. Tak co kdybych zkusil další metu, hm?" Uchechtl se a zabořil se jí mezi nohy, kde ji začal lízat. Evelyn se orosilo čelo, jak zadržovala vzdechy, rychle dýchala a pánev teď tlačila k Tedově puse. ,,Evie se nám nějak potí," uchechtl se a znovu přisál svá ústa na její klitoris, sám cítil, jak mu jeho penis tvrdne.
Evelyn už to nemohla vydržet a zasténala. ,,Áhhhh... Tede..."
Ted se ušklíbl. ,,Prohra, drahoušku! Jsi na řadě," prolíbal si cestu až k jejím rtům, na které jí vtiskl vášnivý polibek. Evelyn mu polibek opětovala a lehla si na něj. Znovu ho políbila a u toho vzala do ruky penis, který mu začala třít. Ted si musel zakrýt ústa, aby nezasténal. ,,Mám tak šikovnou manželku," poznamenal při jejích pohybech rukou. Nevydal ani hlásku, i když cítil obrovský tlak. Evelyn se ušklíbla, protože na něm viděla, jak bojuje. Sklonila se proto k jeho chloubě ústy, vzala mu ji do pusy a začala ho kouřit. Netrvalo to dlouho a Ted se udělal a to už hlasitý stén zastavit nemohl. Naplnil jí pusu svým spermatem.
Evelyn to polkla. ,,Asi mi to teče i ušima," zasmála se.
,,A chutná, miláčku?" Uchechtl se.
,,Možná by to chtělo trochu pepře," zatvářila se pobaveně.
,,Ty by sis mě chtěla opepřit?" Přitáhl si ji zespoda na sebe a jejich nahá těla se setkala. ,,Jsem málo opepřený?" Zazubil se a dal jí pusu na nos.
Evelyn se zachechtala. ,,Udělala jsem ti kafe se šlehačkou, tak si to vypij," natáhla se pro hrnek, který mu podala.
,,Ahh, děkuji, už bude sice studené, ale to nevadí, budu mít ledovou kávu, miláčku," řekl, políbil ji a pak si od ní hrnek vzal. ,,Napadlo mě... co kdybychom se na víkend sebrali a odjeli do Benátek? Musí to tam být velmi romantické. Chtěl bych tě tam vzít, co tomu říkáš?" Pohladil ji po tváři.
,,Evelyn se rozzářila. ,,Moc ráda! Večeře při svíčkách a pak plout všude kolem a koukat se na hvězdy... to by bylo tak úžasné!" Zasnila se, ale pak se podívala na hodinky a povzdychla si. ,,Budu muset udělat oběd a pak do práce."
,,Zařídím to, drahoušku, zařídím nám nádhernou dovolenou," políbil ji na rty. ,,Ano? A co kdybych dnes oběd udělal já?"
,,Hmm, tak dobře," pousmála se spokojeně. Ted tedy vstal z postele a jediné, co si oblékl, byla zástěra, takže když se otočil, měla Evelyn dokonalý výhled na jeho pozadí.
,,Tak co by si madam na oběd dala?" Mrkl na ni.
Evelyn se rozesmála, jak komicky to vypadalo. ,,Chtěla bych boloňské špagety," pousmála se, také se postavila a dala mu pusu na tvář.
,,Máš je mít, paštičko," uchechtl se, dal jí polibek a začal vařit. Když jídlo dodělal, tak jej nachystal na stůl, zapálil svíčky a pak řekl: ,,Ještě moment!" A odběhl do zahrady, kde natrhal rudé růže. ,,Růže pro mou nádhernou manželku."
Evelyn se začervenala. ,,Moc děkuji, jsou nádherné! A to jídlo voní fantasticky! Mám nejlepšího manžela na světě," řekla dala růže do vázy a posadila se ke stolu.
,,Ne, to já mám tu nejúžasnější manželku, kterou nade vše miluji," políbil jí ruku a pak se také posadil, oba se dali do jídla. ,,Chutná ti, miláčku?"
,,Dokonale!" Jedla to s takovou vášní, až se jí oči převracely. ,,U Merlina... to je tak vynikající," pochutnávala si Evelyn. Když dojedla, zatvářila se trochu smutně. ,,Děkuji ti za oběd, koblížku, byl úžasný. Teď budu muset bohužel do práce," povzdychla si.
,,Dobře.Já mezitím zařídím ty Benátky, co říkáš?" Pousmál se.
,,Dobrá, budu se těšit!" Řekla, utřela si pusu do ubrousku, odnesla nádobí a ubrousek vyhodila, umyla ho a šla se převléct a učesat se. ,,Budu doma kolem deváté, miláčku," řekla, když si dodělávala cop.
Budu tě čekat," řekl, vyprovodil ji ke krbu, políbil ji na rozloučenou a Evelyn zmizela v zelených plamenech. Vyšla z krbu na ministerstvu kouzel. Šla rovnou k výtahu, který ji odvezl do patra, kde pracovala, odemkla kancelář a posadila se. Na stole měla fotku Teda, na kterou se láskyplně usmála.
~ ~ ~
Večer toho dne se Lacerta McLaggenová procházela po Londýně. Potřebovala si vyčistit hlavu a popřemýšlet o tom, jakou pozici teď zaujme. Teta Narcissa matku vyhodila a otec se rozhodl, že zůstane s Cissou. Ona musela zůstat s matkou, podpořit ji, to bylo jasné. Ale Andromeda prohlásila Tiberia i Narcissu za nepřátele jejich věci, což se Lacertě už moc nelíbilo. Otce milovala a chtěla se s ním scházet. Jak tak přemýšlela, došla k závěru, že za všechno, co se dělo, mohl Ted Tonks. Věci, které jí řekl otec, jak Tonks matku opustil, jí vařily krev v žilách. Že to byly lži, to ovšem nevěděla. A teď Bellatrix, což byla pro její matku poslední kapka. Slíbila si, že ji odteď ochrání za každou cenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama