Kapitola Jedenáctá: Narozeninový večírek (část druhá)

2. srpna 2017 v 18:04 | Stázka |  Povídka: A Twist of Fate
+18
Andromeda se toho večera cítila uvolněně. Byla ráda, že s Tiberiem došli k závěru, ke kterému došli. Chtěla mu dát volnost, chtěla, ať je šťastný a věděla, že s ní šťastný být nemůže. Sice ji to trochu bolelo, ale pocit úlevy převažoval, protože věřila, že on si to zaslouží. Hrála jí však také v hlavě Bellyina slova a její vlastní, že jedinou překážkou bylo její manželství s Tiberiem. Andy tyto myšlenky nemohla dostat z hlavy. Přemýšlela, jaké by to asi bylo, kdyby s Bellou měla vztah, žily spolu a byly intimní. Představovala si její polibky na svém těle, její rty na těch svých, její jazyk v ústech, na bradavkách, tam dole... Nemohla si pomoct, ale při té představě si dala ruku mezi nohy. Pomalými krouživými pohyby si začala dráždit klitoris a myslela přitom na ni.
,,Ahh mmm, Bell," zašeptala a kousla se do rtu. ,,Bellatrix...," vzdychala a představila si, že je Bella mezi jejíma nohama a její vlhký jazyk jí přejíždí po jejím napuchlém klitorisu. Stále zrychlovala, zajela si prsty dovnitř sebe a druhou rukou si zmáčkla prso. Znovu se vrátila ke svému klitorisu a stačilo už jen pár pohybů na to, aby dosáhla vrcholu. ,,Aaaaaahhhh," udělala se a zrychleně dýchala. Najednou však začala mít výčitky. Co jsem to udělala? Bylo to správné? Bylo správné mít tyto myšlenky na svou sestru? Toužím po ní nebo je to snad jen pouhá zvědavost? Honilo se jí hlavou. Zavřela oči a přemýšlela. Uklidňovala se argumentem, že v její rodině jsou tyto pocity úplně normální a běžné. Všichni čistokrevní kouzelníci byli spolu nějakým způsobem spřízněni, musela tím pádem být i ona a Tiberius, vzdáleně. Snažila se na to myslet takto, aby ospravedlnila své činy a myšlenky.
,,Musím jí napsat sovu o tom rozvodu," skousla si ret a postavila se. Upravila si šaty a napsala úhledným písmem vzkaz na pergamen. Sova doručila Belle dopis domů, položila ho na stolek a uletěla. Andy se šla posadit na terasu, kde seděla Leticia a pozorovala západ slunce.
,,Ahoj," usmála se na ni Andy. ,,Smím? " Leticia přikývla a posunula se. Byla přikrytá dekou a v ruce držela šálek čaje. Andy se posadila pod deku a schoulila se k ní. Byla pro ni jako matka a za ty roky si zvykla se k ní takto i chovat. A Leticia ji také jako dceru milovala. Moc pro ni znamenala. Andy jí ležela v klíně a ona ji hladila po vlasech.
,,Je to nádhera, ten západ slunce, že ano?" Zeptala se Leticia najednou.
,,Ano, je jako oheň, který pálí vše živé."
Leticia si povzdychla. ,,Nebuď tak pesimistická, Andy."
,,Copak to jde? Uchovat si ještě nějaký optimismus po tom, co se událo? Chybí mi Tom a teď přijdu ještě o Tiberia, jelikož jsem ho nechala jít. Souhlasila jsem s rozvodem, protože vím, že ho nikdy nemohu udělat šťastným. Všichni muži, kteří mi byli kdy blízcí, z mého života odešli. Cítím se osamělá," odmlčela se. ,,Mohla bych se ti s něčím svěřit?" Leticia přikývla, stále ji hladila po vlasech. Andy na moment zaváhala, ale nakonec promluvila. Potřebovala se svěřit a byla si jistá, že Leticia ji soudit nebude. ,,Začala jsem se znovu stýkat s Bellatrix. Už dlouho vím o jejích citech ke mně. Miluje mě a já jí řekla, že překážkou mezi námi je jen mé manželství. Vyhovovalo mi však, že tam ta překážka je, měla jsem strach a pořád mám. Strach z toho, co by to mohlo přinést, kdybych se tomu oddala. Jen chci vědět, co si o tom myslíš ty... je to má sestra... myslíš, že je to špatná věc?"
Leticie se pousmála. ,,Drahoušku, láska si zaprvé nevybírá a zadruhé, jestli věříš tomu, že tě udělá šťastnou, dej jí šanci. Po těch letech utrpení si toto rozhodně zasloužíš," narážela tím hlavně na Teda. ,,Důležité je to, co cítíš ty. Já tě soudit nebudu, mou podporu budeš mít vždy."
,,Když já nevím, zda s ní budu šťastná. Jsem opravdu zmatená, přijde mi, že na ni sice myslím, ve všech ohledech, ale zároveň mi to přijde špatné a zvláštní."
,,Netrap se tím, Andy. Vím, že jsi zmatená, ale jestliže je to oboustranné, tak se neohlížej na to, jestli je to zvláštní nebo ne. Dívej se jen na to, co udělá šťastnou tebe, holčičko moje," dala jí pusu do vlasů.
Andy se usmála. ,,Děkuji, že tady pro mě jsi a že mě podporuješ. Mám však trochu strach, co tomu řekne matka. O Belle jsme spolu nikdy nemluvily, vlastně ani nevím, jaký na ni má po tom všem doopravdy pohled. A zda je to oboustranné... já nevím," povzdychla si. ,,Musela bych s Bell strávit více času, urovnat si své myšlenky a pocity, ale jde to horko těžko, když pokaždé, co je v mé blízkosti, to na mě zkusí. Připadám si pak přitlačená ke zdi."
,,Tak si s ní o tom promluv. Řekni jí, že se dusíš, když na tebe takto tlačí. A Andy... Druella tě podpoří stejně jako já, tím jsem si naprosto jistá," odpověděla a Andy pouze přikývla.
~ ~ ~
Tiberius byl v tu chvíli u Cissy v ložnici, ležel v jejím objetí a užívali si společné přítomnosti.
,,Měli bychom jí to říct," promluvila Cissy najednou a hladila ho po vlasech.
,,Myslíš, že je to dobrý nápad?" Zeptal se Tiberius.
,,Ano, myslím, že má právo to vědět. Avšak možná bychom s tím měli ještě počkat. Až se vzpamatuje z toho, že se ní chceš rozvést. Nechci jí zasadit další ránu," řekla Cissy.
,,No, nemyslím, že ji to nějak extra zasáhlo. Spíše je ráda, že se mě zbaví," ušklíbl se.
,,Ty to nechápeš, jsem její sestra. Tohle bude brát jako zradu. Pokud jí to nevadí, tak ti lásku jistě přeje, avšak pokud je to se mnou, je to něco jiného. Představ si svého bratra v této situaci."
,,Zabil bych ho!"
Cissy si povzdychla. ,,Ještě s tím chvíli počkáme. Na vhodnou příležitost."
~ ~ ~
Andy zaklepala na ložnici Narcissy. Chtěla si s ní o tom promluvit. Cítila, že potřebuje další pohled na věc. Narcissa ještě nespala. Ležela a četla si za světla malé lampy, která stála na nočním stolku.
,,Ano?" Vešla. ,,Copak, Andy?" Sundala si brýle a její sestra se k ní posadila. ,,Co se děje? Vypadáš nějak přepadle."
,,Cissy, musím si s tebou o něčem promluvit ."
,,O čempak, Andy?" Dívala se na ni starostlivě.
,,O Tiberiovi," odpověděla a Cissu zamrazilo. Zaklapla knihu. ,,Jde i o tebe," Andy tím myslela její názor. ,,A také o Lacertu."
Narcissa naprázdno polkla. ,,Takže... o tom víš? Jak dlouho?"
Andy si povzdychla. ,,Cissy, vždyť víš, že o tom vím," dívala se na ni trochu nechápavě. ,,Ale nemůžu se přes to prostě dostat. Víš, sice se teď budu rozvádět s Tiberiem, avšak nejsem si jistá, zda je tohle dobrý nápad," řekla a Cissa si odkašlala.
,,Ale láska je láska. Jak tomu můžeme zabránit?"
Andy přikývla. ,,Já vím... já... jen si nejsem jistá. A co si o tom vůbec pomyslí Lacerta? Zklame jí to?"
Cissy ji vzala za ruku. ,,Udělalas dobrou věc, žes jej nechala jít. Teď může být šťastný se ženou, kterou miluje a která miluje jeho."
Andy nechápavě pozvedla obočí. ,,Cože? O čem to mluvíš?"
Cissy se zarazila. ,,A o čem ty?"
,,O Bellatrix přeci! O jaké ženě to mluvíš?"
,,Ehm... já... Andy... víš... Tiberius... Tiberius a já..."
Andromedě spadla brada a pustila její ruce. ,,Narcisso? Jak dlouho?"
Cissy si povzdychla. ,,Andy, já... on to potřeboval. Nemohla jsem se dívat na to, jak se trápí tak skvělý a laskavý muž. Tys mu nedávala to, co potřeboval. Byl nešťastný a já v něm zase viděla muže, kterého jsem si vysnila a kterým mi Lucius rozhodně nebyl a-"
,,Jak dlouho?" Zopakovala Andy znovu svou otázku a vypadala nasupeně.
,,Od té doby, co tady žijeme všichni společně. V podstatě od konce války."
,,Takže jsem prakticky celé dva roky žila jen ve lži. Tohle byla podpásovka, Narcisso, a zrovna od tebe bych to nečekala," vstala. ,,Už mi nelez na oči, ty a já jsme skončily!" Řekla a odešla z jejího pokoje. A nejen to. Také pryč z manoru. Potřebovala si pročistit hlavu a zpracovat to, co se právě teď dozvěděla. Narcissa si povzdychla a šla rovnou za Tiberiem.
,,Už to ví... ví o nás."
,,Cože? Jak?"
,,Byla to náhoda. Mluvila o Bellatrix, ale vypadalo to, že mluví o tobě a pak už jsem jí nemohla lhát. Myslí si, že to byla ode mě podpásovka."
,,A ona, když mě podváděla s Voldemortem, to bylo v pořádku?" Pozvedl obočí. ,,Já jí už nic nedlužím, Narcisso. Ona mi nedala šanci, takže já se jí nemám za co omlouvat. Ať si dělá co chce!"
,,Šla někam pryč," dodala Narcissa.
,,Cože???" Kam???"
,,Nevím, někam ven."
,,Ven? Děláš si legraci? A co když ji někdo pozná a bude se chtít pomstít? Někteří nemůžou unést, že Malfoyovi a McLaggenovi z toho všeho vyvázli bez trestu. Stále nám chodí výhružné dopisy. Musíme ji najít a to hned!"
,,Ale jak? Chceš vyslat sovu, sednout si na koště a letět za ní?" Ušklíbla se ironicky.
,,Ne! Narcisso...," zakroutil hlavou. ,,Pomocí pátracího kouzla."
Andy se mezitím vytratila do Prasinek. Znamení si zakryla rukávem od pláště. Šla ke Třem košťatům, kde si objednala ohnivou whiskey. Nikdy by si nemyslela, že by se k takovému pití snížila, ale s tím, co se poslední dobou dělo, neměla moc na výběr. Bylo jí opravdu mizerně. Bella, rozvod s Tiberiem, zjištění, že její sestra za zády spala s jejím manželem. Ze všeho jí bylo špatně. Přála si, aby tady byl teď Tom. On by věděl, jak ji rozveselit. Vždy tam byl pro ni, jen on. Staral se, aby nestrádala, miloval ji a nikdy nedopustil, aby se cítila špatně. Instinktivně si sáhla na znamení zla. Doufala, že se snad stane zázrak a přivolá ho. Nikdo však nepřišel. Byla tam jen ona a sklenička ohnivé whiskey.
~ ~ ~
Bella se s Daphne přemístily k Bellatrix domů přímo do jejího obývacího pokoje.
,,Dáš si něco k pití?" Usmála se na ni Bella. ,,Ale alkoholu už jsi měla dnes dost," dodala naoko přísně.
,,Možná vodu, děkuji," usmála se Daph a prohlížela si zvědavě Belly obývací pokoj. Bella jí mezitím přinesla vodu a sobě ještě trochu whiskey. Za ní vykračovala Cassie a nedůvěřivě si Daphne prohlížela.
,,Líbí se ti tady?" Pousmála se a podala jí sklenici. Cassie ji začala očuchávat.
,,Ano, je to tady opravdu krásné a páááni, máš tady psa," pohladila Cassie po hlavě. ,,Je nádherný!" Vzala si od ní vodu a napila se. ,,Děkuji," Bella přikývla a posadila se vedle ní.
,,Bylo docela sladké, jaks žárlila na toho Frankova kamaráda," uchechtla se Bella.
Daph sebou ošila. ,,Kdo by nežárlil, že?"
,,A proč jsi vlastně žárlila?" Pozvedla Bella obočí a upila ze skleničky.
,,Ten nestyda po tobě jel jak bruska po dřevě," uchechtla se. ,,A já tě chtěla jen a jen pro sebe," mírně se začervenala.
,,Chtělas mě? A jakým způsobem jsi mě chtěla?" Dívala se na ni s mírným úsměvem na tváři.
,,Všemi, Bello..."
Bellatrix odložila svou skleničku, pak její a naklonila se k ní. ,,Takže... copak s tím uděláme, hm?"
Daph si skousla ret. ,,Cokoli."
Bell už na nic nečekala a přitiskla své rty na její. Daph měla v ten moment dojem, že se zblázní. Jako by se jí splnil sen. Konečně měla Bellu u sebe. Cítila ve svém břiše úplný ohňostroj, celá se chvěla a z jejích úst unikl nepatrný stén.
,,Mmm... Bell. Tvoje rty."
Bella se do polibku usmála. ,,Moje rty... chceš je, ano?" Daph přikývla. ,,Pojď," řekla a za ruku ji vedla do své ložnice, kde ji začala znovu líbat. Jejich polibky byly intenzivní. Bella jí začala rozepínat šaty a Daphne nezůstávala pozadu. Šaty spadly na zem a Bella tam stála ve spodním prádle a Daph jen v kalhotkách, jelikož neměla podprsenku. Bella se naklonila k jejímu krku a začala ji tam líbat. Pomalu přešla ke klíční kosti a přejela jí po ní jazykem, Daphne zaklonila hlavu a zavzdychla. Bellatrix vzala do pusy jednu její bradavku a jemně ji cumlala. Byla úplně tvrdá, připravená jen a pouze pro její rty. Druhou bradavku vzala mezi prsty a masírovala ji, jemně ji do ní štípala a tu, kterou měla v puse začala jemně kousat. Když už byla její prsa mírně napuchlá, dala jim prostor, položila si Daphne na postel a sedla si na ni obkročmo. Naklonila se nad ni a ruce jí dala za hlavu. Přiblížila se k jejím rtům, které znovu políbila, její spodní ret jemně skousla. Daphne se vyprostila z jejího sevření, aby jí rozepnula podprsenku a odhodila ji na zem ke zbytku jejich oblečení. Její prsa byla stále pevná a ani ne moc velká, ani ne malá. Daph se na ně dívala obdivným pohledem a přála si mít také takové. Vzala je do dlaní a začala jí je mačkat. Bella vzdychla a to byl pro Daphne impulz, aby se překulila na ni a vzala její tvrdé bradavky do úst. Sála je a cumlala, až Bella začala sténat víc a víc. Když ji však chtěla zajet rukou do kalhotek, Bella se ušklíbla. ,,Tak to ne, holčičko," chytila ji za ruce a tvrdě s ní hodila o postel, znovu si na ni lehla. ,,Ty chceš zlobit? Jsi zlobivá holčička?" Daphne přikývla s touhou v očích. Ležela tam na zádech, s rukama za hlavou a Belly stisk byl tak silný, že jí přinášel bolest i potěšení zároveň. Bella se nad ni naklonila a políbila ji. Skousla jí spodní ret tak, že jí vytryskla malá kapička krve. Daphne sykla bolestí. Bell jí krev stékající po bradě olízla. ,,Bello, prosím...," dívala se na ni s touhou v očích a automaticky vystrčila pánev nahoru. ,,Co prosíš? Copak bys chtěla?" Ušklíbla se. ,,Já... chci tě, chci ať mi to děláš, dotýkáš se mě všude, chci cítit tvůj teplý vlhký jazyk mezi mýma nohama. Bell... zblázním se!" Bella se tiše zasmála. ,,A byla holčička hodná, aby si zasloužila něco takového?" Pozvedla obočí a Daph přikývla. ,,Moc hodná, moc, má paní," řekla a olízla si další kapku krve, která jí stékala ze rtu dolů. Bella se znovu naklonila k jejímu krku a prolíbala si cestičku od něj, mezi jejími prsy, přes pupík, až k jejím kalhotkám, která políbila. Daphne zasténala a prohnula se. ,,Tady bys mě chtěla, ano?" Zajela jí rukou do kalhotek. ,,Ty jsi tak vlhká... tak vlhká a jen pro mě..." Daph zasténala. ,,Ano, jsem... jsem jen tvá, Bello, prosím, už mne netrap," řekla a Bella se ušklíbla. Jedním pohybem jí kalhotky roztrhla a odhodila je pryč. Přejela jí rukou po jejím napuchlém, pulzujícím klitorisu a poté přes něj přejela jazykem. Když jej vzala do úst, Daphne se prohnula, křečovitě zmáčkla prostěradlo a z úst se jí vydral hlasitý stén. Bella jí klitoris nejprve jen olizovala, poté jej však začala cumlat a sát. Dvěma prsty jedné ruky jí zajela dovnitř a když viděla, jak je doopravdy vlhká, přidala další dva a zajížděla s nimi dovnitř a zase ven a u toho jí cumlala a jazykem dráždila její klitoris. Daphne vlhla čím dál tím víc a její sténání bylo hlasitější a hlasitější. Bellatrix přidala na intenzitě a Daphne tlačila pánev blíž a blíž k ní. ,,Bello, já..." stačila ještě říct, než hlasitě vykřikla a její teplé šťávy se vylily Bellatrix na ruku. Ta je začala olizovat. Vylízávala ji, aby ani jediná kapička neunikla. Pak se vrátila nahoru k Daphne a dala jí k ústům svou ruku. ,,Olízat! Všechno!" Přikázala a Daphne poslušně otevřela ústa a vše pečlivě slízala. ,,Hodná holka," ušklíbla se a políbila ji na rty. Daphne nečekala ani, až se jí uklidní dech a zajela Belle do kalhotek, ta ji však zastavila. ,,Dovolila jsem ti snad, že se mě můžeš dotýkat?" Daphne se na ni nechápavě dívala. ,,Žádné doteky, dokud já sama neřeknu, je ti to jasné?" Daph vyděšeně přikývla. ,,A teď už jdi domů, jsem unavená," řekla a otočila se k ní zády. ,,A-ale... já myslela... myslela jsem si, že-" Bella se na ni otočila zpátky. ,,Tak sis neměla nic myslet. A teď už jdi, dobře?" Daphne se beze slova zvedla a posbírala si věci. Natahovalo ji k pláči. Co jsem si myslela? Hrálo jí v hlavě. Že mě bude milovat? Že to se mnou bude jiné, když o ní kolovaly takové věci? Jsem naivní blbka! Oblékla se a ještě se na Bellu ohlédla. Ta si jí však nevšímala. Jako by tam ani nebyla. Měla oči zavřené a usínala. Daphne sklopila hlavu a vešla do krbu v obývacím pokoji, odkud se přemístila k sobě domů. Neměla sílu se ani umýt, jen si svlékla šaty a nahá si lehla do postele, kde plakala, dokud vyčerpáním neusnula.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama