Kapitola Sedmá: Návrat Pána zla (část třetí)

18. června 2017 v 10:27 | Stázka |  Povídka: A Twist of Fate
~ 1997-1998 ~
Sedmý ročník neprobíhal tak, jak si to Harry, Ron a Hermiona představovali. Chodili po světě a hledali viteály. Hermiona od toho dne v Prasinkách Bellatrix neviděla. Snažila se na ni nemyslet, ale dost dobře to nešlo. Nemohla dostat z hlavy její obraz. Pomalu se stávalo zvykem, že si před spaním zajela rukou do kalhotek a do ticha šeptala její jméno. S Harrym a Ronem přišli na stopu novému viteálu. Doufali, že bude u Gringottových, v trezoru rodiny McLaggenových. Věděli, že právě tam se smrtijedi kdysi scházeli a že má Voldemort s touto rodinou blízký vztah. Říkalo se, že jediná osoba, kterou kdy miloval, když ještě něco dokázal cítit, byla Andromeda McLaggenová a Harry si byl jistý, že zrovna jí by viteál svěřil. Jeden háček byl však v tom, že bylo nemožné se dostat do jejího trezoru a druhý nastal, když je jednoho rána chytili lapkové.
,,Tahle cháska nepůjde na ministerstvo," ušklíbl se Šedohřbet a odvedli je na Malfoy Manor, kde je ne zrovna mile uvítala Andromeda.
,,Narcisso, máme návštěvu! A dosti nečekanou," otočila se k nim. Prohlédla si Rona a pak Hermionu. ,,Ale, ale.. tebe znám! Tys byla na ministerstvu. Hermiona Grangerová, že ano? Ta mudlosvká šmejdka," ušklíbla se. ,,A ty musíš být krvezrádce Weasley. A tohle je," zarazila se, když uviděla Harryho obličej. ,,Žihadlové kouzlo nebo?" Otočila se na Šedohřbeta, ten však pouze pokrčil rameny.
,,Takto jsme ho našli v lese," odpověděl jí. Mezitím dorazila Narcissa.
,,Cissuško, zavolej mi sem Draca." Když Draco přišel a uviděl ty tři, zarazil se. ,,Tvůj přítel Harry Potter, že ano?" Usmála se na něj Andromeda.
,,J-já... nejsem si jistý," zalhal.
,,Cissy, drahoušku, odveď ty dva do sklepa. Tady se šmejdkou si promluvím," řekla, zabavila jim hůlky a odvedla Hermionu vedle do místnosti. Shodila ji do křesla a druhé si posunula k ní tak blízko, až se jejich kolena dotýkala.
,,Předpokládám, že mi nic říct nechceš," usmála se škodolibě Andromeda. ,,Ale věř tomu, že řekneš, protože já znám tvou slabinu. Tvou touhu po mé sestře. Nejsem jí podobná? Co říkáš?" Postavila se a sedla si obkročmo do jejího klína. Ve skutečnosti si byly opravdu hodně podobné. ,,Kam jste se chystali jít?" Hermiona se ošila.
,,Nic vám neřeknu!"
Andy se ušklíbla. ,,Ví tvá milovaná Bella o tom, po čem pátráte?" Přejela jí prstem po rtech. Hermiona vydala tichý sten. Cítila, jak vlhne.
,,Moje Bella? To není žádná moje Bella," zamračila se. ,,Vy si snad myslíte, že jsem hloupá? Jen to na mě zkoušíte, abyste ze mě dostala informace, ale hádejte co? Já nepodlehnu svádění nějaké ženy, která mě ve skutečnosti ani nepřitahuje," zalhala.
Andy se ušklíbla. ,,A jsi si jistá?" Mávla hůlkou a ruce i nohy se Hermioně přivázaly k židli. Rukou jí zajela ho kalhotek, Hermiona zasténala a skousla si ret. Andromeda se k ní naklonila, až se téměř dotýkala jejích rtů. ,,Zlatíčko, věř mi, mé mučení je horší, než crucio. Pokud projdeš první fází a tou je oddalování vyvrcholení, kdy tě za každou slibnou informaci dostanu blíže a blíže k vrcholu, tak pak tě udělám tolikrát za sebou, že se ani nevyčůráš bolestí," políbila ji na rty. ,,Mix bolesti a potěšení, co říkáš?" Hermiona nahlas zasténala.
,,Co jí to tam dělá?" Vysmekl se Ron a utíkal ke dveřím, Narcissa jej však kouzlem spoutala a on dopadl na tvrdou podlahu. ,,Harry, ona ji tam mučí, musíme něco udělat!" Ozval se další sten.
,,Já si nemyslím, že ji tam mučí," odkašlal si Harry. ,,Ale možná by se tomu tak dalo říkat."
Andromeda jí dráždila klitoris, ale najednou přestala. ,,Tak co, drahoušku? Řekneš něco? Řekni cokoli a já zase začnu. Začnu ti ho masírovat. Moc dobře vím, jak po tom toužíš," zašeptala jí do ucha a pak jí jemně skousla ušní lalůček. Od lalůčku přešla ke krku a začala ho zasypávat polibky. Odtáhla se. ,,Představuješ si, že jsem Bellatrix?" Šeptla jí opět do ucha. ,,Představuješ si, jak ti žužlá bradavky, jak tě líže? A co pak? Chtěla bys, aby vzdychala ona pod tebou? Ano? Její stény jsou jako ty moje. Konec konců jsme přeci sestry," zasténala jí Andy do ucha. Hermiona se při té představě udělala. Andy se ušklíbla a opět jí začala dráždit klitoris, Hermiona sebou maličko škubala. ,,Ty informace," líbla ji na rty.
,,Nechte mě... prosím... aaah... mmmm," zasténala Hermiona. Narcissa si povzdychla, ale musela uznat, že Andy uměla zapůsobit. Hermiona zavřela oči, celá se chvěla. ,,Prosím... prosím... přestaňte..." Chtěla to tak moc a zároveň ji ze sebe chtěla shodit. Zrovna, když ji Andromeda znovu políbila, nemohla už to vydržet a začala ji líbat taky. Vrazila jí jazyk do pusy a Andy jej přijala. Hermiona znovu zavzdychala. ,,J-já nemůžu... nemůžu... prosím... nenuťte mě... nemůžu ji zradit..." po tváři se jí začaly kutálet slzy.
,,Zradit koho, drahoušku? Bellu?" Hermiona přikývla. ,,Ale prosímtě, vždyť ona tě nemiluje. Nezáleží jí na tobě. Jsi jí úplně ukradená. Poslala tě k šípku, že ano?" Viděla jí to v hlavě. ,,A ty na ni stejně pořád myslíš. Ale ona tady není, nestará se o tebe. Ani na tebe jistě nepomyslela. Ale já tady jsem, připravená tě milovat, dát ti tu lásku. Řekni mi, co potřebuji vědět a nebude to naposledy, co ti tohle dělám. Zůstaneš se mnou, postarám se o tebe, budeš se cítit milována. To je to, co chceš nebo ne?" Pohladila ji po tváři a usmála se na ni nejlaskavěji, jak uměla. Hermiona nevěděla, co dělat. Věděla, že je to pouhý trik, avšak nechtěla si to připustit. Chtěla tomu věřit. Že ji bude doopravdy milovat. Byla Belle tolik podobná.
,,Udělej to pro sebe. Pro mě, pro ženu, která ti dá vše, co ti Bella odepřela."
Hermiona si skousla ret. ,,Já... já..." Andy napjatě poslouchala, když vtom kolem ní proletěl paprsek. Leknutím nadskočila. Uslyšela boj za dveřmi a uvědomila si, že jí dochází čas.
,,Mluv!" Sykla Andy a začala jí co nejrychleji a nejdrsněji masírovat klitoris. Hermiona tam začala hlasitě vzdychat a ošívat se. Netrvalo dlouho a opět se udělala.
,,Přestaňte... prosím... AH!!" Hlasitě vzdychla. Andy neustávala, Hermiona se udělala znova. Cítila, jak má kalhotky úplně mokré.
,,Řád," začala Hermiona, avšak najednou Andy zmizely hůlky, které měla za opaskem. Postřehla, že se něco schovalo za gauč a pak to opět vyběhlo. Byl to Dobby. Do místnosti vtrhl Harry s Ronem. Andy nic nedělala, bylo by to zbytečné. Oba na ni mířili hůlkami.
,,Doufám, že jste mi nezabili sestru," promluvila.
,,Nejsme jako vy. My ZATÍM nezabíjíme. Je pouze omráčená," odpověděl jí Harry a mířil na ni hůlkou. Ron mezitím rozvázal Hermionu a podepřel ji. Andy se na ni s úšklebkem podívala, dala si prst do pusy, který si pocumlala a pak se olízla. Hermiona jemně zasténala a aby to zakryla, odkašlala si.
,,Pozdravujte Bellatrix. A Hermiono, vzkaž jí, že jsem byla první já ta, která se tě dotkla," Ron chtěl po Andromedě mrštit kletbu, avšak Harry jej zastavil. Dobby se s nimi přemístil pryč. Andromeda vyšla ze salónku zkontrolovat Cissy. Ona, Draco i Lucius leželi omráčeni na zemi.
,,Smrtijed jak se patří, opravdu," zakroutila hlavou nad Luciusem a postupně je začala probouzet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama